Zemin Cilalama

Zemin Cilalama

İlk işlem makinelerle yapılan kristalize bir cilalama yöntemidir. Bu sistemde zemin makinelerle iyice çözülür. Zemin temizlendikten sonra cilalama işlemi..

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Aksamaların ve dikkat dağıtacak hususların olmadığı, pozitif bir eğitim ortamı yaratmak tüm ilk ve ortaokullar, kolejler ve üniversiteler için bir..

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliğinde lider ve öncü kuruluş olan firmamızı tercih edin.Temizlik bizim işimiz bize güvenin sizlerin çalışma ortamlarınızı daha hijyenik ve temiz..

Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği

Tüm temizliklerde olduğu gibi hijyen ve dezenfekte kurallarına uyularak merdivenler, trabzanlar (ayrı kova ve ayrı bez kullanılmaktadır), camlar, asansör kabini, doğalgaz..

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Sağlığımız yaşadığımız ortamın temizliğinden doğrudan etkilenir. Bilinçli yapılmadığı taktirde var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılır. Pak temizlik..

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat bitiminde veya tadilat sonrasında tüm mekanlar çok kötü bir hale bürünür. Normal temizlik yerleşim öncesi gerekli ekipman ve makineleri..

Ofis ve Büro Temizliği

Ofis ve Büro Temizliği

 Ofis ortamlarında ayakkabı ile dışarıdan bir çok mikrop ve toz içeriye taşınır. Zamanla bu mikroplar ofis ortamında çalışanların hasta olmasına ve..

Dışcephe Cam Temizliği

Dışcephe Cam Temizliği

 Dış Cephe Cam Temizliği konusunda eğitim almış uzman ve güler yüzlü personelimiz ile size daima en kaliteli, en ekonomik hizmeti sunmanın haklı gururunu..

haberler
malatya temizlik