Hakkımızda

Pak Temizlik; Hizmette kalite, ücrette ucuzluk ilkesiyle tüm malatyalıların temizlik, ilaçlama, boya badana, alçı işlerinde hizmetindedir.

MİSYON

2009 yılından beri faaliyet gösterilen  hizmet sektöründe müşteri beklentilerinin üzerinde artan kalite ile hizmet sunmak, müşteri odaklı çalışmaları ile  müşteri ve çalışanlarına en güvenli koşul  ortamı yaratmak. 
Daha temiz, hijyenik ve sağlıklı ortamlar, insan mutluluğunu ve çalışma verimini arttırır. Paktemizlik olarak temizlik, pest kontrol, peysaj, bakım yönetimi ve enerji yönetimi olarak tüm tesis hizmetlerinde geleceğin dünyasına daha iyi bir çevresel miras bırakmak için çalışıyoruz.
 
VİZYON
Müşteri ihtiyaçlarına en hızlı güvenilir çözümler üreterek müşteri sürekliliğini sağlamak ve vazgeçilmez olmak.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Bu amaç doğrultusunda;
-Pak temizlik şirketi sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak
-Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gunumuz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak ve  çalışanları bilgilendirmek ve seminerler düzenleyerek eğitmek.
-Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.
-Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek
-Temizlik sektoründe hep bir numara olmak oncelikli hedefimiz.
-Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak ve kalıcı kılmak.
-Her zaman daha iyi daha kaliteyi aramak ve bulmak olarak özetlenebilir.

 

haberler
malatya temizlik